Skip to content
  BURADASINIZ:
  META Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti PDF Yazdır E-posta

  META Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 1993 yılında, Makina Mühendisi Ohannes GÜL ve Makina Mühendisi Refik ÖZAKIN tarafından kurulmuştur.

  Kuruluş amacını inşaat sektöründe, mekanik tesisat proje ve taahhüt hizmetleri vermek olarak belirleyen firmamız, 1999 senesinde taahhüt sektöründen çekilerek, çalışmalarını mekanik tesisat Proje, Kontrollük ve Danışmanlık üzerinde yoğunlaştırmıştır.
  Mekanik tesisat proje konusunda uzmanlaşan, genç ve dinamik kadromuz, gerek yurt içi gerekse yurt dışı bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. 1993 senesinde rapido ve TE cetveli ile başlayan hizmet maratonumuz, günümüzün çağdaş bilgisayar teknolojisi ve geçen yılların tecrübesi ile devam etmektedir.

  META Mühendislik olarak firmamızın hedefi, insanı ve insan konforu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, mesleki bilgi ve deneyimlere dayalı, optimum projeler üreterek sektörümüze ve ülkemize faydalı olabilmektir.

  Referanslarımızdan Bazıları

   

  İnsan Kaynakları

  "Online başvuru" için formu doldurabilirsiniz. Devamı...

  İletişim (Yeni Adresimiz)

  Bayar Cad. Değirmen Sok. No: 2 Şişikler A Blk. 2A 34742 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul / Türkiye - Tel: 0216 566 90 51 TIKLAYIN...